Home ShowBiz Shijuat ‘Ding – Dong’ nga Silva Gunbardhi, por nuk dini ende një detaj!
Shijuat ‘Ding – Dong’ nga Silva Gunbardhi, por nuk dini ende një detaj!
0

Shijuat ‘Ding – Dong’ nga Silva Gunbardhi, por nuk dini ende një detaj!

0
0

Silva Gunbardhi ka publikuar pak minuta më parë klipin më të ri të titulluar “Ding Dong”. Ajo u rikthye kështu pas një mungese relativisht të gjatë dhe bëri një rikthim të bujshëm. Siç i ka hije artisteve si ajo, projekti u mirëprit ende pa u publikuar. Mjafton të jetë nga Silva dhe gjithçka vjen si një hit. Për të nxjerrë një projekt gjigand si “Ding – Dong”, Silva u shpreh për “ArkivaNews” se i është dashur të vrapojë rreth tre orë, përgjatë gjithë ditëve të xhirimeve. Hapësira ku ajo ka xhiruar është aq e madhe, sa Silva ka vrapuar gjatë, për të sjellë pamjet e adhurueshme që të gjithë shijuam.

“Ding – Dong” ka trokitur fuqishëm në zemrat tuaja:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=tDDsNCLmFjk