Home ShowBiz Djali i Ivanka Trump hedh hapat e parë
Djali i Ivanka Trump hedh hapat e parë
0

Djali i Ivanka Trump hedh hapat e parë

0
0

Djali i vogël i Ivanka Trump ka hedhur hapat e parë. Theodore e ka lumturuar pafund të ëmën teksa ka nisur të qëndrojë vetë mbi këmbët e tij. Ajo nuk ka mundur ta mbajë gëzimin vetëm për vete. I ka regjistruar këto momente që djali t`i ketë kujtim kur të rritet, por edhe i ka ndarë me miqtë e shumtë virtualë nga e gjithë bota.
Hapat e parë të Theodore janë gjëja më e bukur që mund të shikonim sot.
Natë e madhe për të dhe familjen e vajzës së presidentit.

Big night for baby Theodore. He took his first steps! 👣

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUQCKY9Fe-L/?taken-by=ivankatrump

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BPWaiUngXzr/?taken-by=ivankatrump