Home ShowBiz Me kë bën koalicion 2Ton?
Me kë bën koalicion 2Ton?
0

Me kë bën koalicion 2Ton?

0
0

Në gjithë situatën e krijuar politike edhe 2Ton bën koalicion. Ai ka zgjedhur kushëririn e tij, djalin e xhaxhait, për të realizuar këtë. Argjenti nuk është i panjohur. Të dy vëllezërit, si Xhaviti dhe 2Ton dalin shpesh në foto me të dhe madje e quajnë vëllain e vogël.
Përpos kontekstit të shakasë, a ka pasur diçka tjetër në mendje reperi kur ka shkruar “koalicion”? A do të këndojë dhe Argjenti?

🤝 Koalicion

A post shared by Arton Avdyli Official 2 Ton ✌ (@2tonofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUReghFBSed/?taken-by=2tonofficial