Home ShowBiz Arbana dhe Xhemi siç nuk i keni parë kurrë më parë
Arbana dhe Xhemi siç nuk i keni parë kurrë më parë
0

Arbana dhe Xhemi siç nuk i keni parë kurrë më parë

0
0

I kemi parë në pushime bashkë, në festa, në shtëpi, në lokale, në makinë, por asnjëherë si sot. Nuk kanë mundur t`i rezistojnë dot mundësive që aplikacionet e ndryshme ofrojnë. Kanë vendosur në kokë kapele festive, nga një hundë të kuqe dhe nuk kanë ngurruar t`i ndajnë në rrjete sociale.
Komenti me një prej ndjekëseve ka zbuluar se është Xhemi ajo që i bën këto punë. Arbana në këtë rast i është bindur shoqes.

🐰🐰

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUeIun3ggfC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BNbmXVcgNrV/?taken-by=xhemi.shehu&hl=en