Home ShowBiz A është i dashuruar Stresi?
A është i dashuruar Stresi?
0

A është i dashuruar Stresi?

0
0

E ka thënë vetë me zë dhe me figurë që nuk është në një lidhje edhe pse ka goca përreth. Vetëm pak ditë më parë kur festoi ditëlindjen na bëri përshtypje urimi i një vajze që i shkruante se ndihej e lumtur dhe se ai ishte mashkulli me të cilin dëshironte të lidhte jetën. Ja që siç duket dëshirat e saj dhe të reperit nuk përputhen.
Stresi ka rrëfyer edhe subjektin e këngës së fundit që ka publikuar “Fake Love”. I është dedikuar atyre vajzave që nuk kënaqen dhe mjaftohen me gjërat që kanë.
Ndër të tjera ai ka treguar se do të ketë vazhdim për këngën “Më fal”, një prej hiteve të tij.

Për më shumë ky është rrëfimi i reperit:

Link: https://youtu.be/VaRke-qMxcI?t=6m10s