Home ShowBiz Fotot më të bukura të pushimeve janë ato familjaret
Fotot më të bukura të pushimeve janë ato familjaret
0

Fotot më të bukura të pushimeve janë ato familjaret

0
0

Të gjithë e dimë se kur shkojmë për pushime me familjen vështirë të bëhemi të gjithë bashkë për një foto edhe nëse jemi me familjen e vogël. Pas fotove të zonjushave me bikini, atyre duke lexuar libra apo fotove mbi rosak janë edhe ato familjaret që vlejnë të fitojnë vëmendje. Me gjithë intensitetin që kanë pushimet, në të cilat dikush dëshiron të shtrihet, dikush të notojë, dikush të lexojë e dikush të pijë kafe, është për të duartrokitur që këto familje e gjetën mundësinë.

Albani dhe Miriami e shkrepën foton familjare që pa mbërritur në destinacion. Na përshëndetën nga avioni.

✈️👋❤

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYdGBh6llvt/?taken-by=miriamcani

Jul Deda e bëri foton në pushimet e dyta.

I futem edhe ne nje pale pushime se na u duk vetja jashte mode duke ndenjur ne shtepi. 😜😜

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYQ6Gk2g2mc/?taken-by=juldeda 

Fotoja familjare e Medës do kishte qenë perfekte sikur të ishte edhe Denisi në të. Po i vogli i shtëpisë s`mund të futet në pishinë. Vitin tjetër do ta kemi.

❤️❤️❤️❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYtkIuQlSab/?taken-by=luljeta_pergjeqaj

Estela e tha. “E vetmja foto në Turqi që ne jemi të katërt, më në fund.”

the only shoot in Turkey we are in four 😍😍😍😍 finally #family #myall

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYd0oxvAv0M/?taken-by=estelaujka

Edhe familja e Romirit e bëri foton familjare për ta vendosur në kapakun e albumit.

romir

Link: https://www.instagram.com/p/BYDzh0gFq9j7rCqG2ai3LOiJAAGPc47SV5fw0s0/?taken-by=romirzalla

Marini dëshironte ta puthte gruan në foton e të treve, po i biri s`e pati lënë.

#meqësnalamaidimeuputhlamëmaidintjuputhë#

A post shared by marinorhanasi (@marinorhanasi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BX-VTlkltwz/?taken-by=marinorhanasi

Sapo i nisi pushimet e shkrepi foton Flori.

#zyrtarishtmepushime

A post shared by FlorianAgalliu🎩 (@florianagalliu) on

Link: https://www.instagram.com/p/BU16FaqF2JA/?taken-by=florianagalliu

Vedati i bëri pushimet në Las Vegas dhe gjeti vendin e duhur për të bërë foton familjare. Këtë vit ishin katër. Djali i dytë po rritet te barku i mamit.

9th Wedding Anniversary ❤️

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BXSN-KbFR2j/?taken-by=vedatademi