Home ShowBiz Kush është për të pirë ‘Hi Bro’
Kush është për të pirë ‘Hi Bro’
0

Kush është për të pirë ‘Hi Bro’

0
0

“Hi Bro”, kështu titullohet kënga e Anormalok dhe nuk është projekti i parë. Megjithëse mund ta quajmë padyshim më të suksesshmin. Kjo pasi në shumë pak ditë ka arritur mbi 20 mijë klikime si dhe shumë komente nga fansat e këngës.
Muzika e po ashtu edhe teksti, ku shumë djem të rinj do gjejnë veten dhe shoqërinë e tyre, janë po aq interesante sa klipi me maska. Pikërisht kjo e bën edhe më intriguese.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=-BIGBBcqrPM