Home ShowBiz Gruaja e Alban Dudushit poston foto mëmësie – Duke i dhënë gji djalit
Gruaja e Alban Dudushit poston foto mëmësie – Duke i dhënë gji djalit
0

Gruaja e Alban Dudushit poston foto mëmësie – Duke i dhënë gji djalit

0
0

Është diçka që duhet bërë në publik ose jo, kjo temë do të vazhdojë të ketë gjatë diskutime. Megjithëse është një ndër proceset më natyrale dhe jetësore, sërish do ketë dy kampe. Ata që thonë po, e ata që thonë jo. Po ç`rëndësi ka se ç`mendojnë të tjerët. Bieta, gruaja e Alban Dudushit postoi një foto duke i dhënë gji djalit.
Këtë e krijoi si një dhuratë në 4-mujorin e lindjes së Kroi Art dhe e publikoi fiks në orën në të cilën djali kishte ardhur në jetë, në 19:01.
Nuk mund të mos shkruante “Pro ushqimit me qumësht gjiri”, duke e sugjeruar në njëfarë mënyre për nënat e reja.

Ora: 19:01… 4 muaj ne krahet e njeri-tjetrit @anjezadyrmishi_photographer #proushqimitmequmeshtgjiri

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY_SKDlh1eE/?taken-by=bietasulo

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BYP67AFDMKZ/?taken-by=albandudushi