Home ShowBiz I madhi Robert Ndrenika dedikim për të ndjerën Hajrie Rondo dhe vërejtje për mediat
I madhi Robert Ndrenika dedikim për të ndjerën Hajrie Rondo dhe vërejtje për mediat
0

I madhi Robert Ndrenika dedikim për të ndjerën Hajrie Rondo dhe vërejtje për mediat

0
0

Bashkëpunimi i tyre në filmin “14 vjeç dhëndër” do të mbahet mend nëpër breza. Aktorët luanin në atë film si burrë dhe grua. Në vazhdimësi të karrierës projekte të tjera i kanë bashkuar. Kështu që pas vdekjes së aktores ai nuk mund t`i shkruante disa fjalë. Qoftë edhe nëse nuk e menaxhon vetë profilin.
“Ylli i kinematografisë shqiptare vdiq edhe nuk iu kushtua vëmendje aq shumë për atë që na bëri të lumtur me rolet e saj, por s`keni faj se ishit të fokusuar tek festat e pasanikëve. U prehsh në paqe mikesh”. shkruhej në një foto të të dyve.
Brenda fjalëve kishte edhe një tërheqje vërejtjeje për mediat. E kur këshillat vijnë prej tij janë edhe më të rëndësishme.

Link: https://www.instagram.com/p/BY_eubZAgZf/?saved-by=robert_ndrenika

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BY6Sf-XgYiW/?taken-by=robert_ndrenika