Home ShowBiz Meda nis pushimet verore – Ja ku ndodhet ai
Meda nis pushimet verore – Ja ku ndodhet ai
0

Meda nis pushimet verore – Ja ku ndodhet ai

0
0

Ka qënë i angazhuar pothuajse gjatë gjithë verës këngëtari i mirënjohur Meda. Edhe pse shumë vonë ka pushime edhe për të. Meda ka vendosur që në këtë periudhë festash ti kalojë pranë bregdetit. Ai ka zgjedhur pikërisht Australinë dhe nga fotot që kemi vënë re në profilin e tij, Meda është duke ia kaluar bukur.

Në asnjë foto nuk vumë re familjen e tij, vallë ka ikur me pushime me shoqërinë?

Foto të postuara nga Meda:

2017-11-29 12_41_47-Instagram

2017-11-29 12_41_29-Instagram

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BbAFmE6AkTp/?taken-by=mehdin_pergjeqaj