Home Sport Si reagoi mamaja e të dashurës pas incidentit të Ronaldos
Si reagoi mamaja e të dashurës pas incidentit të Ronaldos
0

Si reagoi mamaja e të dashurës pas incidentit të Ronaldos

0
0

Ylli i Real Madritit mori një goditje në fytyrë nga Fabian Schar kur shënoi golin e dytë gjatë ndeshjes me Deportivo La Coruna.

Pamja e futbollistit të gjakosur në mes të fushës shkaktoi reagime në stadium, ndërkohë që të pranishme ishin e dashura dhe nëna e tij, Georgina dhe Dolores, të cilat nga fotot e publikuara duken shumë të trembura.

Edhe pse dëmtimi në fytyrën e Ronaldos ishte i thellë, ai menjëherë iu nënshtrua kujdesit të mjekëve të cilët morën situatën në kontroll dhe gjëndja e futbollisit 32-vjeçar u stabilizua.

487223D900000578-5297603-image-a-217_1516624351537 (1)

4869112400000578-5294869-image-a-8_1516556448964

4872221900000578-5297603-image-a-215_1516624136278

Burimi i lajmit: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5297603/Cristiano-Ronaldos-family-horrified-bloodied-face.html