Home Sport Rihanna dhe Shkodran Mustafi bashkë?! Ç’qe ky fat për futbollistin shqiptar?!
Rihanna dhe Shkodran Mustafi bashkë?! Ç’qe ky fat për futbollistin shqiptar?!
0

Rihanna dhe Shkodran Mustafi bashkë?! Ç’qe ky fat për futbollistin shqiptar?!

0
0

Rihanna ishte mbrëmë në tribunën e stadiumit “Emirates” për të mbështetur topçinjtë e Londrës në ndeshjen e fituar 5-1 ndaj Evertonit.

Nuk dihet nëse ajo me të vërtetë është tifoze e Arsenalit, apo ka qenë aty rastësisht.

Por sigurisht që futbollistët nuk mund të mos shfrytëzonin këtë rast për të shkrepur disa foto me yllin e muzikës dhe një prej tyre, ishte edhe futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi.
Ky i fundit ka postuar në Instagram një foto me Rihannën, të cilën e ka falënderuar për mbështetjene sepse sipas tij ishte fatsjellëse.

Link: https://www.instagram.com/p/Bev5xh_DWIR/?taken-by=shkodranmustafi

Burimi i lajmit: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5348879/Rihanna-puts-stylish-display-Arsenal-squad.html