Home Sport ”Pyete motrën për mua”, Arbitri i mirnjohur habit me deklaratën ndaj Dojna Memës
”Pyete motrën për mua”, Arbitri i mirnjohur habit me deklaratën ndaj Dojna Memës
0

”Pyete motrën për mua”, Arbitri i mirnjohur habit me deklaratën ndaj Dojna Memës

0
0

E ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel për të diskutuar mbi futbollin, ka qenë edhe moderatorja e njohur, Dojna Mema. Gjatë emisionit, bukuroshja u ngacmua jo pak nga drejtuesi i emisionit, Edi Manushi, por edhe nga gjyqtari Lorenc Jemini i cili me një batutë e la pa fjalë Dojnën.

Ja biseda mes tyre:

Mema: Mua më infomon motra për futbollin në Shqipëri dhe sapo më tha që Gent Muça është futbollisti më simpatik.

Edi Manushi: Pyete njëherë motrën, po për Lorenc Jeminin çfarë mendimi ka?

Dojna Mema: Dakord, e pyes.

Lorenc Jemini: Hë, e pyete motrën për mua?

Dojna Mema: Nuk më ka kthyer përgjigje akoma, se di pse.

@dojnamema në procesin sportiv⚽️

A post shared by Procesi Sportiv (@procesisportiv) on

Link: https://www.instagram.com/p/Be2ech7n_2M/?taken-by=procesisportiv

Burimi i fotos kryesore: ©Top Channel