Home Sport Florian Marku shkatërron kundërshtarin që në roundin e parë, Noizy këndon këngë popullore në mes të Vjenës
Florian Marku shkatërron kundërshtarin që në roundin e parë, Noizy këndon këngë popullore në mes të Vjenës
0

Florian Marku shkatërron kundërshtarin që në roundin e parë, Noizy këndon këngë popullore në mes të Vjenës

0
0

Noizy është këmbëmbarë në ndeshjen e Florian Markut të padiskutueshëm. Performanca e tij ndezi atmosferën mes tifozëve kuq e zi në Austri.

Mes shumë shqiptarëve të pranishëm në arenën e Linzit në Austri, ku Florian Marku mposhti mbrëmjen e të shtunës boshnjakun Dzevad Mutfic, ishte edhe këngëtari Noizy.

Marku u ngjit në ring i shoqëruar nga Noizy, i cili edhe interpretoi një nga këngët e tij, ndërsa ishte mbështetësi numër një i kickboxer-it shqiptar.

Marku arriti ta mposhti kundërshtarin e tij boshnjak që në raundin e parë, duke bërë krenarë gjithë shqiptarët.

Aty ka filluar edhe festa dhe reperi shqiptar më i sukseshëm i të gjithëkohërave, duket shumë i lumtur teksa këndon këngë popullore në mes të kryeqytetit austriak.

#blood #championboy

A post shared by Florian Tnt Marku (@florianmarku) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfELJD0HnQF/?taken-by=florianmarku

Link: https://www.instagram.com/zinizin/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfB0hj0lP4n/?taken-by=zinizin