Home Sport Messi dhe Ronaldon në Paris, festojnë bashkë “Shën Valentinin”
Messi dhe Ronaldon në Paris, festojnë bashkë “Shën Valentinin”
0

Messi dhe Ronaldon në Paris, festojnë bashkë “Shën Valentinin”

0
0
Sot është Shën Valentinim  14 shkurti, kur të dashuruarit festojnë ditën e tyre. Lionel Messi ka “shkuar” në Paris për t’u takuar me kundërshtarin e tij Cristiano Ronaldo.

Omar Momani, karikaturisti i njohur i Goal.com, ka zgjedhur dy ikonat e futbollit për skicën e tij të 14 shkurtit. Momani i ka paraqitur dy protagonistët e futbollit botëror afër Kullës Eifel duke pirë shampanjë.

Kujtojmë se Cristiano do luaj sonte me Paris Saint Germain në ndeshjen e vlefshme për Ligës së Kampionëve.

Happy #valentinesday to you all يوم حب سعيد للجميع #OmarMomani

A post shared by Omar Momani (@omarmomani) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfLDPMEjm-X/?taken-by=omarmomani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfLDPMEjm-X/?taken-by=omarmomani