Home ShowBiz Ingrit Gjoni, lëri të qetë fansat e gjorë!
Ingrit Gjoni, lëri të qetë fansat e gjorë!
0

Ingrit Gjoni, lëri të qetë fansat e gjorë!

0
0

Që në moshë të herët me shumë ëndrra, me dëshirë të madhe për spektakël dhe vëmendje. Tashmë një divë me përvojë në shumë fusha. Duket se bukuroshja po i shfaq pak nga pak fotografitë nga setet e saj më të fundit.

Ingrit Gjoni mbetet superseksi. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat në shumë raste lë pa fjalë ndjekësit “e gjorë” me paraqitjen e saj.

Së fundi, ajo ka pozuar me një body të zi dhe një xhup lëkure. Tunduese me një gjoks që nuk di ku dhe si ta fshehë, dhe me format e lakuara që do i kishin zili edhe adoleshentet. Provokon si rrallëherë më parë dhe ndërkohë shikimi i saj, herë i  përhumbur e herë i fokusuar të magnetizon.

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfGMUOJAwSy/?taken-by=ingritgjoniii

😘

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Link: https://www.instagram.com/p/Be58sdEAQZ7/?taken-by=ingritgjoniii

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Link: https://www.instagram.com/p/Be5hwQ6gxis/?taken-by=ingritgjoniii

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be3bdA8gMq5/?taken-by=ingritgjoniii