Home ShowBiz Ermal Mamaqi e surprizon në mes të Santorinit. Reagimi i Bes Kallakut është epik
Ermal Mamaqi e surprizon në mes të Santorinit. Reagimi i Bes Kallakut është epik
0

Ermal Mamaqi e surprizon në mes të Santorinit. Reagimi i Bes Kallakut është epik

0
0

Besi dhe Xhensila kanë publikuar foto të ndryshme nga Santorini ku kanë shkuar për disa ditë pushimi. Besi ka postuar dy fotografi, ku në njërën vihen re komentet që ai ka bërë me Ermal Mamaqin, ndërsa te e dyta dhurata e këtij të fundit për Kallakun.

Në foton e parë të publikuar nga Besi, Ermalit i ka bërë përshtypje se pse kanë zgjedhur pikërisht Santorinin në këtë muaj: “Vetëm ti mund të shkosh në Santorini në shkurt!”.

“Tashi osht sezoni ndërtimit kur te vija me punu?” i është përgjigju Kallaku.

Në foton tjetër të Besit, vihet re dhurata që Ermali i ka bërë atij edhe pse ndodhet në Santorini. Besi nuk përton ta thumbojë duke shkruar: “Kur Ermal Mamaqi do me rregullu muhabetin meqë nuk i osht gjet akoma zarfi i dasmës”.

Lëvizjen tashmë e ka Ermali.

1

Link: https://www.instagram.com/p/BfIreABgTRh/?taken-by=bes_kallaku

Link: https://www.instagram.com/p/BfIsBHcAOdG/?taken-by=bes_kallaku

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeifV3pFhok/?taken-by=ermalmamaqiofficial