Home ShowBiz Kim Kardashian një uragan i vërtetë. Fotoja e saj të lë pa frymë
Kim Kardashian një uragan i vërtetë. Fotoja e saj të lë pa frymë
0

Kim Kardashian një uragan i vërtetë. Fotoja e saj të lë pa frymë

0
0

Se nuk di të ndalet këtë po e qartëson çdo herë e më shumë, por ja që ajo shet, ajo eshte ikonë, është në sinkron me preferencat e publikut dhe di të ngacmojë aty ku tundon më fort.

Është diva nga ku shume diva të tjera në rritje bëjnë copy paste të përditshëm. Kim Kardashian vazhdon të luhasë ujërat sikur valët e detit kur acarohen nga moti i ligë.

Por Kim në kësilloj ujërash luan diellin, i cili pas çdo stuhie del në sipërfaqen e qiellit për ta parë më tej të gjithë. Kështu po vepron edhe ajo, në mesin e gjithë atyre yjeve të botës ajo luan rolin e atij ylli që shëndërrit më shumë dhe kur e kap me syrin tënd fillon dhe lutesh për një dëshirë.

Kjo është magjia e femrës numër një për momentin në botë. Për të nuk vlejnë minutat, a është herët apo mëngjes, asaj në momentin kur i duhet të shkrep aparatin edhe vepron. E veshur apo e zhveshur për të nuk ka rëndësi, mjafton të lëvizë gjakun nëpër damarët e trupit të njerëzve.

Veshur me bikini me ngjyrë të zezë që asesi nuk po mund të ia mbulojnë hiret trupore, ajo ka pozuar përballë pasqyres që me siguri i ka treguar si në përralla se kush është më e bukura.

“Harrova të publikoj këtë, mbremjën e kaluar”, përmes këtyre fjalëve ajo shfajëson veten përmes harrësës që bëri ndaj ndjekësve të saj, që po i qëndrojnë pranë sikur të ishte ndonjë gjë e shenjtë.

Epo Kim arriti t’i bëj kështu, me hiret e saj trupore që janë zhvilluar aq shumë sa që as ajo nuk do të mund ta marrte me mend, ajo ka arritur të ketë forcën në duar për ta bërë krejt botën të flas për të si me një shkop magjik në duar, ku ky shkop magjik janë të pasmet dhe gjoksi saj seksi.

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfI758bldzs/?taken-by=kimkardashian

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdgGQ-clgku/?taken-by=kimkardashian