Home ShowBiz “Zgjidh kush është bisha.” Marina mes dy zjarresh, Geti fut në “sherr” motrat Vjollca
“Zgjidh kush është bisha.” Marina mes dy zjarresh, Geti fut në “sherr” motrat Vjollca
0

“Zgjidh kush është bisha.” Marina mes dy zjarresh, Geti fut në “sherr” motrat Vjollca

0
0

Pas mbylljes së angazhimeve të tyre televizive, motrat Vjollca kanë vendosur të shkojnë për pushime në mal. Konkretisht në Zvicer. Bashkë me to është edhe Getoar Selimi.

Prania e tij duket se ka shtuar “xhelozinë”te Luana dhe siç duket ky i fundit i ka futur grindjenmes Marinës dhe Luanës.

Marina dhe Geti kanë publikuar vazhdimisht foto me njëri-tjetrin, por kjo e fundit ka gjallur më shumë debat. “Me bishën time”, shkruan Luana, teksa poston foton me Getin, ndërsa ky përshkrim nuk i ka ndenjur fort mirë Luanës.

“Tani zgjidh kush e ka e emrin bisha”, shkruan ajo në një koment për Marinën, pasi ajo kështu quan vetëm Luanën. “Zyshe ç’a ke? Ti je bisha e femrave”, qetëson Luana Marinën.

1 2 3

Link: https://www.instagram.com/p/BfJanASlaGd/?taken-by=marina_vjollca

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be_BM89lD3e/?taken-by=marina_vjollca