Home ShowBiz Efekti bardhë e zi i fotos së Sinanit ngjall ndjenjat e ndjekësve të tij
Efekti bardhë e zi i fotos së Sinanit ngjall ndjenjat e ndjekësve të tij
0

Efekti bardhë e zi i fotos së Sinanit ngjall ndjenjat e ndjekësve të tij

0
0

Nuk njihet si një njeri shumë aktiv në rrjete sociale, por Sinani herë pas here publikon foto artistike. Para disa orësh ai ka publikuar në Instagram një foto nën efektin bardhë dhe zi. Kjo foto si duket ngjalli ndjenjat tek ndjekësit e tij të cilët vërshuan me komente.

“King i muzikës, i krejt trojeve shqiptare, respekt i madhi Sinan”, ishte një prej komenteve që u la na profilin e Sinanit. “Ai momenti kur këngëtari jep gjithçka nga vetja për publikun e tij. E të tillët janë të rrallë në trojet shqiptare”, shkruan një tjetër.

“E tillë foto nuk do koment! Të rrallë janë ata që janë të lindur për të kënduar. Me fat që Zoti na bekoi të jetojmë në kohën kur këndon zëri më i bukur, legjendë”. “Muzika është art, arti konpozohet me dashuri ti na dhe gjithçka, na përcolle n’vujtje e lumturi, dikush të quan legjend dikush gjeni, për mu këngët e t’ua janë të pavdekshme që n’muzikë njihen me emrin Sinan Vllasalihu”, shkruajnë disa të tjerë.

Sinani së fundmi ka publikuar këngën e tij të titulluar „Shko“. Kjo këngë deri më tani ka pasur shumë klikime dhe po ecën shumë mirë drejt suksesit.

 

Linku: https://www.instagram.com/p/BfG8or-gWmv/?taken-by=sinanvllasaliu

Arkiva Shqip ju jep kënaqësinë që ta dëgjoni:

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=gyCYS_SDqYM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bed9h1SAM3i/?taken-by=sinanvllasaliu