Home Sport Fanella e Icardit rri shumë seksi në trupin e Manuelës
Fanella e Icardit rri shumë seksi në trupin e Manuelës
0

Fanella e Icardit rri shumë seksi në trupin e Manuelës

0
0

Manuela Quistelli ka pozuar me fanellën e Interit dhe madje ka zgjedhur për pozat e saj provokuese atë me numër 9, që mbahet nga kapiteni Mauro Ikardi.

Modelja milaneze është një tifoze tepër e zjarrtë e ekipit zikaltër dhe në “Instagram” mundohet të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me foto të nxehta dhe provokuese.

Jo se u mungon motivimi, por Ikardi me shokë tashmë do të kenë një arsye më shumë për të dalë nga kriza në javën e derbit ndaj Milanit, sidomos pas fitores së fundit kundër Beneventos.

k1

k2

Link: https://www.instagram.com/p/BftqH3-AXMC/?taken-by=manuelaquistelli

Link: https://www.instagram.com/p/Beqs8CVgFAT/?taken-by=manuelaquistelli

Link: https://www.instagram.com/p/Bc0RMK0AhrQ/?taken-by=manuelaquistelli

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdddIC8grPu/?taken-by=manuelaquistelli