Home ShowBiz Demi Rose nuk i lë të qetë fansat, vjen me poza hot
Demi Rose nuk i lë të qetë fansat, vjen me poza hot
0

Demi Rose nuk i lë të qetë fansat, vjen me poza hot

0
0

E ka bërë të rrugës që të tërrbojë fansat me format e saj marramendëse.

Edhe këtë herë Demi Rose nuk ka ardhur tejet provokuese.

22 vjeçarja ka postuar foto me bikini teksa po shijon pushimet në Afrikën e Jugut.

Në sy ra ekspozimi i linjave trupore të modeles dhe sidomos gjoksi bombastik.

Link: https://www.instagram.com/demirosemawby/

Link: https://www.instagram.com/p/BgE9a1AFZOi/?taken-by=demirosemawby

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be8h4Kmlywy/?taken-by=demirosemawby