Home Sport Ish e dashura serbe e Neymar, çmend fansat dhe jo vetëm
Ish e dashura serbe e Neymar, çmend fansat dhe jo vetëm
0

Ish e dashura serbe e Neymar, çmend fansat dhe jo vetëm

0
0

Bukuroshja nga Beogradi vlerësohet për format e saj tejet seksi, ndërsa është një nga më të preferuarat për reklamimin e të brendshmeve.

Soraja u bë e famshme edhe për një histori dashurie me futbollistin brazilian Neymar, romancë që zgjati disa muaj. Me siguri që ai duhet të jetë penduar për atë që ka humbur. Mund ta vlerësoni vetë nga videot e mëposhtme:

🍉

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgWhW1uAUXC/?taken-by=sorajavucelic

👼

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgWgkW3Av0F/?taken-by=sorajavucelic

#sweetdreams 😙

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgSPGqxlBzX/?taken-by=sorajavucelic

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BgW8ff9g5dx/?taken-by=sorajavucelic