Home Sport “Miss Bum Bum” padit yllin portugez. Ronaldo sërisht në telashe
“Miss Bum Bum” padit yllin portugez. Ronaldo sërisht në telashe
0

“Miss Bum Bum” padit yllin portugez. Ronaldo sërisht në telashe

0
0

Triumfuesja në konkursit të bukurisë në Brazil, “Miss Bum Bum”, ka paditur Cristiano Ronaldon me pretendimin se e ka ngacmuar seksualisht edhe pasi u nda me futbollistin e famshëm.

26-vjeçarja Erika Canela thotë se mori mesazhe ofenduese dhe fyese, kur përfundoi marrëdhënien dymujore me “yllin” e Realit të Madridit. Ajo thotë se ka marrë mesazhe me epitete fyese dhe se do t’ia shkatërronte jetën.

Avokatët e bukuroshes kanë nisur procedurat ligjore kundër Ronaldos dhe po kërkojnë dëmshpërblim, pasi veprimet ishin poshtëruese dhe kanë ndikuar thellësisht në gjendjen emocionale të saj.

 

27540205_1475771532539722_107237361559507235_n

Link: https://www.facebook.com/1047712715345608/photos/a.1047720355344844.1073741828.1047712715345608/1475771532539722/?type=3&theater

26993941_1471480349635507_3741989983039222802_n

Link: https://www.facebook.com/1047712715345608/photos/a.1047720355344844.1073741828.1047712715345608/1471480349635507/?type=3&theater

27066768_1470706669712875_6315789048041515617_n

Link: https://www.facebook.com/1047712715345608/photos/a.1047720355344844.1073741828.1047712715345608/1470706669712875/?type=3&theater

1

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Link: https://www.instagram.com/p/Baoqn9ploX5/?taken-by=cristiano

Burimi i lajmit: http://metro.co.uk/2018/03/18/miss-bum-bum-winner-suing-cristiano-ronaldo-says-trolled-split-7397046/

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/1047712715345608/photos/a.1047720355344844.1073741828.1047712715345608/1077335442383335/?type=3&theater