Home Sport I madhi Taulant Xhaka ka ditëlindjen, Graniti nuk i kursen urimet dhe dhuratat
I madhi Taulant Xhaka ka ditëlindjen, Graniti nuk i kursen urimet dhe dhuratat
0

I madhi Taulant Xhaka ka ditëlindjen, Graniti nuk i kursen urimet dhe dhuratat

0
0

Kanë kaluar 27 vite që nga dita kur ka ardhur në jetë një nga futbollistët më të famshëm shqiptar. Bëhet fjalë për Taulant Xhakën. Që pas ndeshjes Serbi – Shqipëri, ai njihet si heroi i flamurit.

Midis shumë urimeve që Taulanti ka marrë do të veçojmë atë të vëllait të tij, futbollistit Granit Xhaka, i cili ka përdorur edhe rrjetet sociale për ta ndarë dedikimin me ndjekësit e tyre.

“Gëzuar ditëlindjen vëlla”- ka shkruar Graniti bashkangjitur fotos ku përveç dyshes së futbollistëve duket edhe tavolina e mbushur me dhurarta, midis të cilave edhe një pako e madhe e brendit Loius Vuitton.

Ai po ashtu ka publikuar një sërë fotografishë të rralla me të vëllanë.

1744564824795636677_2355073954 1744891970407809424_2355073954 1744893342658291254_2355073954 1744893779150927975_2355073954 1744894133326417597_2355073954 1744894767916192130_2355073954

Link: https://www.instagram.com/granitxhaka/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BVNsD5rFOm7/?taken-by=tx.34