Home ShowBiz Për ku janë nisur Marina dhe Geti me Mercedesin luksoz?
Për ku janë nisur Marina dhe Geti me Mercedesin luksoz?
0

Për ku janë nisur Marina dhe Geti me Mercedesin luksoz?

0
0

Mes jetë private dhe asaj publike, është angazhim më vete të ruash ekuilibrat. Aq më tepër kur e gjithë vëmendja e fansave konstante.

Flasim për Çiftin Marina e Getoar. Një dashuri e mbajtur sekret për një kohë të gjatë, një dasmë e bujshme, thashetheme për një bebe në horizont. Megjithatë të dy vetë kanë preferuar që çështjet e tyre private t’i mbajnë të fshehta sa më shumë të munden.

Por këtë radhë është vetë Getoari, që ka preferuar të ndajë me ndjekësit, një moment nga jeta në çift. Duket se të dy janë nisur për udhëtim, aq më tepër tani që Marina nuk ka angazhim në ekran, ndërsa në foto shihet se Geti posdeon edhe një Mercedes mjaft luksoz.

1758770140701586542_25694682

1758938723696211512_25694682 1758945556569725161_25694682

Link: https://www.instagram.com/ghettogeasy/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfqROPJlTVW/?taken-by=ghettogeasy