Home ShowBiz Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë. Çfarë po kurdisin dy bukuroshet?
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë. Çfarë po kurdisin dy bukuroshet?
0

Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë. Çfarë po kurdisin dy bukuroshet?

0
0

Këto dy artiste me siguri që po kurdisin diçka bashkë, pasi nuk i kishim parë kurrë bashkë Klaudia Pepën dhe Nora Istrefin. Në një postim të bërë në “Instastory”, balerina dhe këngëtarja duket se po bëjnë prova në një sallë kërcimi.

Në foton e postuar nga Klaudia nuk është shkruar diçka që të thotë se çfarë i ka bërë bashkë dy bukuroshet, por nga poza e marrë duket se vajzat janë duke përgatitur koreografinë e një klipi të mundshëm, të ndonjë kënge që Nora do të publikojë.

Dihet që këngëtarja ka kohë pa dalë me një projekt të ri dhe kjo verë mund të shënojë rikthimin e saj.

1780485286642252435_224308357

Link: https://www.instagram.com/klaudiapepa/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhJa-olFkS9/?taken-by=klaudiapepa