Home Sport Gati skedinat! Astrologia Meri bën parashikimin befasues: “Këto dy skuadra shkojnë në finale”
Gati skedinat! Astrologia Meri bën parashikimin befasues: “Këto dy skuadra shkojnë në finale”
0

Gati skedinat! Astrologia Meri bën parashikimin befasues: “Këto dy skuadra shkojnë në finale”

0
0

Botërori 2018 është kryetemë në shumë programe televizive. Surprizat dhe emocionet e tij janë të papritura për shumicën, por jo për të gjithë.

Kompeticioni tashmë ka hyrë në fazën e nxehtë dhe jemi shumë pranë finales. Sigurisht kurioziteti se kush do të jetë në përballjen e fundit është shtuar edhe më shumë.

Sipas një parashikimi të bërë ditën e djeshme nga astrologia Meri, në finale do të shohim dy skuadra të cilat janë duke luajtur fuqishëm.

“Brazili dhe Meksika janë duke u ndeshur dhe njëra nga këto të dyja do të jetë në finale.

Unë këtë e kam parashikuar edhe ditë më parë në një emision sportiv dhe më tepër anoj nga Brazili.

Kundërshtarin tjetër nuk është se e kam parashikuar, por mendoj se do të jetë Uruguai ose Franca.

Kështu që bëni gati skedinat, provoni fatin sepse astrologia foli.

Link: https://youtu.be/pQBvZqyfC6o?t=292

Burimi i fotos kryesore: ©Tv Klan