Home Sport Kjo është seks-bomba që po ngushëllon Messin pas eliminimit nga botërori
Kjo është seks-bomba që po ngushëllon Messin pas eliminimit nga botërori
0

Kjo është seks-bomba që po ngushëllon Messin pas eliminimit nga botërori

0
0

Gjatë këtyre ditëve të vështira ngushëllimi më seksi që po i bëhet Leo Messit, vjen nga Sol Perez.

Perez e ka kaluar vetë zhgënjimin për eliminimin e Argjentinës nga Botërori, dhe i është rikthyer pozave pikante.

E konsideruar si vajza më seksi e motit në botë, ka postuar në Instagramin e saj disa fotografi mjaft të komentuara.

Bukuroshja ndiqet shumë në instagram dhe fansat e saj më të zjarrtë janë edhe tifozë personal të Messit.

Vamos Argentina 🇦🇷 Vamos Messi 🇦🇷 @lasobrideperez 👑 #rusia2018 #messi

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bkf0LbDgOSm/?taken-by=solperezperfect

Sol en la playa @lasobrideperez 👑😍

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bks3eVagxcn/?taken-by=solperezperfect

Buen jueves @lasobrideperez 🤤😍👑

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Link: https://www.instagram.com/p/BkkuDyRgTHu/?taken-by=solperezperfect

Vamos Argentina 🇦🇷 Vamos!!!! @lasobrideperez #rusia2018 #Messi

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Link: https://www.instagram.com/p/BkTE9bsg9bS/?taken-by=solperezperfect

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bkpz29QgcZx/?taken-by=solperezperfect