Home ShowBiz Nora dhe Roberti marrin pasaportë shqiptare
Nora dhe Roberti marrin pasaportë shqiptare
0

Nora dhe Roberti marrin pasaportë shqiptare

0
0

Robert Berisha para pak kohësh ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: ‘Krenar të jem një amerikan’.

E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri.

Ata kanë bërë të ditur në Instagram se kanë marrë pasaportat shqipëtare.

1887163262829397171_2223648961

363924

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BnN3wSqF2b5/?taken-by=robertberishaofficial