Home ShowBiz Ja se si Mozzik e tregon ç’baba i përkushtuar do jete
Ja se si Mozzik e tregon ç’baba i përkushtuar do jete
0

Ja se si Mozzik e tregon ç’baba i përkushtuar do jete

0
0

 
Lajmi se këngëtarët Mozzik dhe Loredana janë në një pritje të ëmbël, ka bërë shumë bujë, por nuk kemi ende një konfirmim nga çifti.

Së fundmi Mozzik ka publikuar në ‘Instastory’ një foto mjaft domethënëse ku tregon se do jetë një baba i përkushtuar.

Në foto ai tregon sakrificën që bëjnë prindërit për fëmijët dhe vështirësitë që përballen për ta çuar drejt së ardhmes të sigurtë.

Nëpërmjet kësaj fotoje besojmë se nuk ka më dyshime.

 

mozz

Link: https://www.instagram.com/mozzik/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bn-7rs8DfAV/?taken-by=mozzik