Home ShowBiz Është zënë me Noizyn, Oriola Marashi kapet mat pas krahëve të tij
Është zënë me Noizyn, Oriola Marashi kapet mat pas krahëve të tij
0

Është zënë me Noizyn, Oriola Marashi kapet mat pas krahëve të tij

0
0

U përfol shumë në lidhje me një zënkë të mundshme mes Oriolës dhe Noizyt, aq sa thanë që Oriola nuk është më pjesë e grupit OTR.

As nga Noizy e as nga Oriola nuk u konfirmua asgjë deri në këto momente kur vet Oriola ka sqaruar gjithçka rreth këtyre thashethemeve.

Ka qënë dje në koncertin e Nozizyt madje ka publikuar edhe video në instastory. Nga video vihet re që ka qënë pas shpatulla të Noizyt dhe nuk e dimë akoma zyrtarisht nëse janë zënë apo jo dhe kjo ka qënë thjesht një rastësi e Oriolës në koncertin e tij.

Megjithatë çdo thashethem do shuhet ose jo me kohën!

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/BhXHmLklicH/