Home ShowBiz Kë do më shumë Besin apo Erionin? Olsi Bylyku vihet në siklet
Kë do më shumë Besin apo Erionin? Olsi Bylyku vihet në siklet
0

Kë do më shumë Besin apo Erionin? Olsi Bylyku vihet në siklet

0
0

Ka qënë I ftuar për një intervistë në emisionin “Talk Talk” I cili trasmetohet në kanalin e Alketa Vejsiut. Mes pyetjeve të shumta rreth karrierës së tij si aktor dhe këngëtar, Olsi mori dhe një pyetje të sikletshmë nga gazetarja.

Kë do më shumë Besin apo Erionin? Normalisht që një artist si Olsi Bylyku nuk mundet që të mos jepte një përgjigje të drejtpërdrejtë.

 

Kujtojmë që Olsi po shijonin suksesin e këngës së tij më të fundit të titulluar “Opium” e cila është pëlqyer shumë nga fansat.

 

Më poshtë intervista e Olsit dhe kënga e tij më e re:

Link: https://youtu.be/JCdyN1PPCas?t=802

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Z51IRudUgis

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Btii-DnlR7Z/