Home ShowBiz Kujdesni! Bomba do të shpërthejë shumë shpejt nga Geti
Kujdesni! Bomba do të shpërthejë shumë shpejt nga Geti
0

Kujdesni! Bomba do të shpërthejë shumë shpejt nga Geti

0
0

Kemi parë disa ditë më parë një postim që Geti dhe Majk po përgatisnin projektin e rradhës por nuk kemi pasur asgje të konfirmuar nga dy rreperat, deri në këto momenti kur Geti ka ndezur sinjalin e kuq.

“Koha për të lëshuar një bombë” ka thënë Geti në një postim të tij në profilin e Instagramit.

Të jetë vallë projekti me Majk apo Geti ka përgatitur diçka tjetër solo?! Për të zbuluar gjithcka duhet të presim deri në momentin e lançimit të projektit.

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje 💣 …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Link: https://www.instagram.com/p/BtwZzvahTHw/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtRAbDnBLwa/