Home ShowBiz Në mes të tulipanëve, një foto për kopertinë – Por Alketa sulmohet nga fansat
Në mes të tulipanëve, një foto për kopertinë – Por Alketa sulmohet nga fansat
0

Në mes të tulipanëve, një foto për kopertinë – Por Alketa sulmohet nga fansat

0
0

Alketa Vejsiu është duke shijuar frytet e sukseseve të saj të një pas njëshme. Ka qënë për një udhëtim pune në Hollandë, ka vizituar vëndin e famshëm të mbushur me tulipanë dhe ka vendosur të xhirojë një video të shkurtër duke falenderuar të gjithë femrat që e ndiqnin.

Ky veprim i saj nuk është pritur shumë mirë nga fansat dhe ata kanë komentuar në foto duke i thënë Alketës që smund ti këpuste tulipanët.

Por Alketa si gjithmonë me qetësinë që e karakterizon i ka shpjeguar faktin që pse i ka këputur dhe rregulloren e këtij vëndi.

alketa

alketa 2

Link: https://www.instagram.com/p/BwcVVS_hM6R/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwW8tlLB28I/