Home ShowBiz Çfarë ndodhi?! Fero ndahet nga e dashura e tij Arbenita?
Çfarë ndodhi?! Fero ndahet nga e dashura e tij Arbenita?
0

Çfarë ndodhi?! Fero ndahet nga e dashura e tij Arbenita?

0
0

Para disa muajve modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero bënë publike lidhjen e tyre. Çifti tashmë i njohur, është shpesh herë në qendër të mediave rozë dhe vazhdimisht tërheqin vëmendjen për jetën e tyre private.

Të dy janë është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht nuk ngurojnë që ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit me gjeste romantike.

Por ditën e sotme reperi Fero i ka habitur të gjithë ndjekësit me një postim të bërë në Instastory.

“Sapo u ngrita këtë mëngjes. Hej vajza nga ky çast jam single”- shkruan në postim reperi.

Megjithatë nëse i hedhim një sy profilit të tij në Instgram, Fero ka fshir shumicën e fotove që ka me modelen, por Arbenita nuk e ka marrë akoma këtë vendim.

fero

Link: https://www.instagram.com/stories/ferofera/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsgDjeEH86c/