Home Aktualitet Zbulohet emri i djalit të Kim Kardashian dhe Kanye West
Zbulohet emri i djalit të Kim Kardashian dhe Kanye West
0

Zbulohet emri i djalit të Kim Kardashian dhe Kanye West

0
0

Kim Kardashian është një ikonë e showbizz-it ndërkombëtar dhe kjo sigurisht si atribut i formave të saj fizike dhe i të pasmeve të saj që mesa duket kanë magjepsur miliona njerëz në Instagram.

Në një postim të fundit në Instagram Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West, kanë zbuluar emrin e djalit të tyre të porsalindur.

38 vjeçarja shkruan se djali i saj quhet Psalm West. Emri biblik do të thotë “këngë e shenjtë ose himn i shenjtë”.

Kim Kardashian publikoi një bisedë mesazhi me Kanye, ku shihet një fotografi e foshnjës së bashku me një mesazh të ëmbël.

“Dita e bukur e nënës me ardhjen e fëmijës tonë të katër. Ne jemi të bekuar përtej masës. Kemi gjithçka që na nevojitet”, shkruante Kanye.

View this post on Instagram

‪Psalm West ‬

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxlHCNQgSNJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxhpTzkAW9s/