Home ShowBiz Del video para se të bëhej e famshme, ja si dukej Afërdita Dreshaj
Del video para se të bëhej e famshme, ja si dukej Afërdita Dreshaj
0

Del video para se të bëhej e famshme, ja si dukej Afërdita Dreshaj

0
0

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, megjithëse prej vitesh është tërhequr nga projektet muzikore, vijon të mbetet në qendër të mediave rozë.

Afërdita, e cila jeton në Amerikë, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj

Së fundmi, Afërdita është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një video të shumë viteve më parë. Në video, Afërdita shihet duke kënduar në një festival për fëmijë.

aferdita

Link: https://www.instagram.com/stories/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxsdkM9FKEH/