Home ShowBiz Si rrallë herë, Xhensila Myrtezaj na prezanton me babain e saj
Si rrallë herë, Xhensila Myrtezaj na prezanton me babain e saj
0

Si rrallë herë, Xhensila Myrtezaj na prezanton me babain e saj

0
0

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shpesh herë në qendër të mediave rozë për jetën e saj private, ndërkohë që është shumë aktive në rrjetet social Instagram.

Së fundmi këngëtarja e njohur është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar një foto familjare!

Si rrallë herë, këngëtarja shqiptare ka prezantuar babain e saj, ku shfaqet në një foto së bashku me mamanë, e cila është shtatzënë me këngëtaren, si dhe me dy gjyshërit e Xhensilës.

“Nuk më priste vetëm mami, babi, gjyshja e gjyshi, por edhe Bes Kallaku! Një muaj para ditës së Diellit”.- shkruan Xhensila.

xhensila

Link: https://www.instagram.com/stories/xhensilamyrtezaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxcHDX-h2j2/