Home ShowBiz Çdo 7 vite zoti e bekon me vajzë, moderatorja shqiptare rrëfen emocionet
Çdo 7 vite zoti e bekon me vajzë, moderatorja shqiptare rrëfen emocionet
0

Çdo 7 vite zoti e bekon me vajzë, moderatorja shqiptare rrëfen emocionet

0
0

Moderatorja Ermira Causholli, e cila fitoi zemrat e publikut me programin “Histori Dashurie”, e ftuat tek “Rudina”, ka rrëfyer ekperiencën e saj si nënë e katër vajzave.

Madje Ermira ka folur edhe për emocionet e paslindjes, së vajzës së saj Solara, muajin që lam pas. Moderatorja është bekuar me katër vajza, të cilat e suprizuan së bashku me bashkëshortin Ardit Causholli, Ermira zbuloi edhe moshën e tyre.  Gea 21 vjeç, Luna 14 vjeç, Dian 7 vjeç dhe Solara vetëm 1 muajshe.

Gazetarja rrëfeu se kjo ishtë një rastësi e bukur dhe se nuk e kishte planifikuar një shtatëzeni tjetër, madje ajo zbuloi se së shpejti do të vij me një projekt të ri, mbetur pezull për shkak të shtatëzenisë:

“Përpara se të mbetesha shtatzënë po punoja për një projekt dedikuar grave, edhe e bukura e kësaj është që titulli i programit është ‘The future is female’. Kur mora vesh shtëtzaninë thash, ishallah është edhe kjo gocë sepse unë duhet të jem shumë e frymëzuardhe e besueshme për publikun që kur them The future is female”, domethënë është ‘female’ dhe pike”, është shprehur moderatorja.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byk4Au7BSkv/