Home Aktualitet Larg imazhit zyrtar, Eni Vasili fotografohet me kostum sportiv dhe pa makeup
Larg imazhit zyrtar, Eni Vasili fotografohet me kostum sportiv dhe pa makeup
0

Larg imazhit zyrtar, Eni Vasili fotografohet me kostum sportiv dhe pa makeup

0
0

Moderatoren Eni Vasili e kemi parë gjithmonë të kuruar dhe mjaft në formë, ndërkohë që moderaon debatet e nxehta publike të aktualitetit.

Por, megjithëse është një nga figurat e njohura të ekranit shqiptar, Eni Vasili është përpjekur që gjithmonë jetën e saj private, ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Së fundmi, gazetarja e njohur ka publikuar një foto, duke zbuluar se kujdeset për veten dhe format e saj me anë të aktivitetit fizik.

“Kur dita nis me vrap!”- shkruan Eni, teksa ka publikuar një foto ku shfaqet pranë Liqenit Artificial.

Link: https://www.instagram.com/p/BymrHHZg3ne/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsAf_2eF7sK/