Home ShowBiz Me brohoritje dhe gëzim, momenti kur Stresi lë qelinë e burgut, ja çfarë i tha Getinjo dhe Fero
Me brohoritje dhe gëzim, momenti kur Stresi lë qelinë e burgut, ja çfarë i tha Getinjo dhe Fero
0

Me brohoritje dhe gëzim, momenti kur Stresi lë qelinë e burgut, ja çfarë i tha Getinjo dhe Fero

0
0

Reperi i njohur Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, është liruar me kusht nga Gjykata e Tiranës, pas tetë muajsh burg.

Momentet e daljes nga qelia, ka qenë vetë reperi që i ka ndarë me ndjekësit e tij në INstagram, ku shihet se po pritet nga shokët me brohoritje. Po ashtu shihet se Stresi puth dhe përqafon gardianët e burgut.

“Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time, miqtë dhe të afërmit ditlindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira. Dhurata mē e mirë qe mora për ditēlindje ishte LIRIA !! I JUAJI ARKIMED LUSHAJ (STRESI)”- shkruan Stresi.

Po ashtu në postimin e reperit kanë reaguar shumë dashamirës të tij duke e përgëzuar. Reperi Fero shkruan: “Mirëserdhe në shtëpi Stresi!”

Ndërkohë Getinjo në urimin e tij për reperin, ndan edhe një moment specifik me ndjekësit.

“Zoti i madh eshte. E kam perjetu kete ndjenje dhe un lirimin ne daten e lindjes. Qofsh gjithmon i lumtur vlla ti dhe familje jote. Welcome back street soldier!”- shkruan reperi.

Link: https://www.instagram.com/p/BytMuqDHtS5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx7I9rTpdt1/