Home Sport Planifikoi që të vraponte sërish e zhveshur në fushë, modelja seksi përfundon në burg
Planifikoi që të vraponte sërish e zhveshur në fushë, modelja seksi përfundon në burg
0

Planifikoi që të vraponte sërish e zhveshur në fushë, modelja seksi përfundon në burg

0
0

Modelja Kinsey Wolanskie, cila u bë e njohuar pas vrapit me bikini në fushën e lojës, gjatë finales së Champions-it mes Liverpulit dhe Totenhemit, ka tentuar sërish që të kryejë të njëjtin veprim.

Kësaj rradhe bëhej fjalë për finalen e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë të zhvilluar në “Marakana”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 23-vjeçarja e cila ndiqet tashmë nga mbi 3 milionë njerëz në Instagram, zbuloi se së bashku me të dashurin e saj Vitali Zdorovetsiki nuk kishin mundur ta çonin deri në fund planin e tyre në Brazil, teksa ishin kapur nga punonjësit e sigurisë.

“E pranoj, Kupa e Amerikës fitoi, por ne përjetuam një aventurë drithëruese. Fluturuam drejt Brazilit të kamufluar, shkuan në vendet që kishim rezervuar në stadium, por gjithçka u mbyll me shkelmat b*thëve që mori Vitali nga 20 punonjës të sigurisë. Tani kemi dalë nga burgu dhe po shijojmë kohën tonë në Brazil”, shkroi Volanski në “Instagram”.

Link: https://www.instagram.com/p/Bzq5YFSpBqH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByL60p3pgah/