Home ShowBiz Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili sjellin këngën “Verë e dashni”
Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili sjellin këngën “Verë e dashni”
0

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili sjellin këngën “Verë e dashni”

0
0

Një tjetër projekt i bukur muzikor i është shtuar tregut të muzikës shqiptare, duke u kthyer shumë shpejt në një nga klipet më të dashura për publikun.

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri në bashkëpunim me këngëtarin Bujar Qamili kanë sjellë për publikun këngën “Verë e dashni”.

Kënga vjen e shoqëruar edhe me një videoklip që sjell gëzim dhe hare, ku siç e thonë edhe vetë këngëtarët ‘verë edhe dashni’ gjithmonë do të kenë.

Nën zërat melodiozë të dy këngëtarëve të mirënjohur, videoklipi “Verë e dashni”, ka arritur në vetëm dy ditë mbi 100 mijë shikime më You Tube.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=jxCkhrRir4o