Home ShowBiz Skena të nxehta me vajza, ja kur pritet të publikohet kënga e re e Encës
Skena të nxehta me vajza, ja kur pritet të publikohet kënga e re e Encës
0

Skena të nxehta me vajza, ja kur pritet të publikohet kënga e re e Encës

0
0

Ashtu siç edhe ka paralajmëruar në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur Enca ka gati këngën e re e cila titullohet “Xheloz”.

Në një postim në Instagram, Enca ka lajmëruar ndjekësit e saj, se ditën e premte do të publikojë këngën më të re.

“JEALOUS – Coming Soon 💚(Ose me sakte te Premten po mos i thoni njeriu)”- shkruan Enca.

Madje Enca ka ndarë në You Tube edhe një video ku paralajmëron se kënga do të jetë me skena shumë të nxehta.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=vM2PjkbH1SA