Home ShowBiz Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët e Dr. Florit
Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët e Dr. Florit
0

Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët e Dr. Florit

0
0

Grupi i njohur West Side Family, prej vitesh ka sjellë për publikun shqiptarë këngë mjaft të dashura, të cilat janë kthyer menjëherë në hite.

Pas ndarjes nga jeta të Dr. Florit, Armiri dhe Landi vendosën që pas disa vitesh të rikthehen me këngë të reja për publikun duke vazhduar rrugëtimin e bukur në muzikë.

Ditën e sotme, këngëtari i njohur Landi Hysa feston ditëlindjen dhe Armiri ka prekur gjithë fansat me urimin e tij.

AI ka vendosur që ta urojë mikun e tij me disa fjalë të thëna nga Dr. Flori.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im. “Jeta shkon, kështu është e kështu do jetë gjithmonë” cit. Dr.Flori. Jemi bashkë tani e përgjithmonë.”, i shkruan Armiri Landit.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz_l_2eHLLS/