Home ShowBiz Foto super seksi e mami Xhensilës por ky detaj i shpetoi
Foto super seksi e mami Xhensilës por ky detaj i shpetoi
0

Foto super seksi e mami Xhensilës por ky detaj i shpetoi

0
0

Xhensila Myrtezai është bërë vetëm 1 vit më parë nënë e princeshës të quajtur Ajka. Së fundi ajo ka publikuara disa foto në profilin e saj zyrtarë në Instagram disa foto shumë të zjarrta.

Por një detaj i ka shpëtuar Xhensilën dhe për këtë gjë është bërë temë diskutimi dhe argumenti në komente.

Të gjithë komentuesit e kanë akuzuar Xhensilën që ka përdorur shumë photoshop dhe kërthiza nuk i duket pothuajse fare.

Për këto thashetheme që qarkullojnë nuk kemi asnjë reagim madje Xhensila ka filluar të postojë foto po aq të zjarrta në Instagram.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi 💖❤️

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0Lobk-Bt5g/

Link: https://www.instagram.com/p/B0MM9xphWt-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzke67YhlOw/