Home Tag "yalla habibi"

Luana “shndërrohet” në sirenë!

0
Moderatorja Luana Vjollca, një prej femrave më të famshme të showbizit, sapo i ka vënë flakën instagramit, duke u “shndërruar” këtë herë në një sirenë. Në disa foto të postuara së fundmi Luana duket më joshëse se kurrë. Në sesionin e fundit fotografik, ku pozon e lagur , moderatorja të krijon idenë e një sirene […]

Luana Vjollca i vë flakën Ferizajt

0
Një sukses i vërtetë ka rezultuar performanca e Luanës në Ferizaj, ku ka performuar hitet e saj mbrëmjen e djeshme. Të shumtë kanë qënë fansat që e kanë komplimentuar si për performancën ashtu edhe per lukun e saj. Ndërsa nga pamjet e publikuara në Instagramin personal të bukuroshes, duket qartë atmosfera e zjarrtë që u […]

Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”

0
Kënga e sukseshme dhe e veçantë e Luanës në bashkëpunim me Faydee ka rezultuar një sukses. Kënga shënon plot 4 milion vnë YouTube pa mbushur akoma 1 muaj nga data e publikimit. Por si është xhiruar ky super hit dhe a ka pasur prapaskena të pakëndshme?! Pikërisht për të festuar 4 milionshin e këngës është […]

Kaloni nga profili i Luanës, fotot e fundit kanë çmëndur rrjetin

0
Luana Vjollca është një ndër femrat e cila na surprizon gjithmonë. Është duke shijuar suksesin e këngës “Yalla Habibi” por ndërkohë nuk ka pushuar asnjë sekond. Së fundmi ajo ka çmëndur rrjetin me disa foto shumë të veçanta. Kemi parë shumë foto unike nga Luana por nuk paskemi parë fotot më të bukura të saj. […]

Suksesi i këngës “Yalla Habibi” tashmë pjesë edhe e territorit Arabik

0
Bashkëpunimi i Luanës me Faydeen rezultoi  një mega sukses jo vetëm brënda trojeve Shqiptare por edhe jasht. Ditën e sotme kënga “Yalla Habibi” ka arritur të zërë vëndin e pestë në klasifikimin e top listën e 20 këngëvë në “Arabic charts”. Suksesi vazhdon dhe do vazhdojë gjatë gjithë verës për këtë super këngë. Du me […]

“Yalla Habibi”, Luana Vjollca publikon këngën me Faydee

0
Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme. Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re, në bashkëpunim me artistin e njohur me famë ndërkombëtare Faydee me titull “Yalla Habibi”. […]