Home ShowBiz Arbana ka një lutje, a është Eduarti pjesë e lutjes?!
Arbana ka një lutje, a është Eduarti pjesë e lutjes?!
0

Arbana ka një lutje, a është Eduarti pjesë e lutjes?!

0
0

Arbana Osmani është duke shijuar këtë vit në maksimum verën dhe periudhën e pushimeve. Kemi parë fotot nga më të bukura të saj nga resortet më luksoze. Eduart Grishaj gjithashtu është nëpër udhetime por akoma ata nuk kanë zbuluar nëse po udhëtojnë bashkë apo jo?.

Arbana e veshur me një fustan ngjyrë rozë që shkëlqen ka bërë një lutje. Të gjithë jemi kureshtarë nëse është Eduarti pjesë e kësaj lutje.

 

Kujtojmë që Arbana dhe Eduarti punojnë sëbashku por akoma nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre sikurse të gjithë portalet shkruajnë.

https://www.instagram.com/p/B0Vze-lA_bz/

Link: https://www.instagram.com/p/B0Vze-lA_bz/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0LHbdVAIEw/