Home ShowBiz Fjolla i kundërvihet portaleve – Çfarë e irritoi bukuroshen
Fjolla i kundërvihet portaleve – Çfarë e irritoi bukuroshen
0

Fjolla i kundërvihet portaleve – Çfarë e irritoi bukuroshen

0
0

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret të cilat shpreh dhe vepron në mënyrë sesi ndihet por në shumicën e rasteve kjo lirshmëri dhe natyralitet që ajo ka merret në formën negative. Të jesh pjesë e botës së showbizit të gjithë e kemi të ditur që çdo personazh duhet të kurohet dhe të jetë gjithmonë on top.

Mbrëmë në një koncert që Fjolla kishte në Skënderaj ishte veshur me një fustan pak ekstravagand siç janë shprehur shumica e portaleve në ditën e sotme.

Ka plot femra që vishen në mënyrë të tillë si Fjolla ose dhe më keq si ajo në jetën e përditshme por vetëm se nuk janë personazhe publike nuk vihen re prandaj Fjolla është e re, këngëtare dhe mbi të gjitha ndjehet mirë me atë që bën për këtë arsye askush nuk mundet ta gjykojë.

 

Fjolla i ka dhënë një sqarim të gjithë atyre që kishin dyshime për këtë gjë:

View this post on Instagram

Sot jam zgjuar me disa tituj portalesh te tmerrshme qe i referoheshin dukjes dhe performances time ne Skenderaj! Wawwww nuk po i besoja syve tek lexoja disa prej tyre.Me pak fjale historia eshte kjo: Fjolla Morina eshte nje kengtare performuese e nje zhanri te caktuar muzike.Ka nje stil te sajin dhe nuk demton askend qe zgjedh te performoj ne nje qytet me nje veshje te cilen nuk e ka per here te pare. Kam performuar dhe kenduar sic bejne te gjithe kengtaret e zhanrit tim.Per mua te gjitha skenat jane njesoj. Ata qe kishin ardhur ne shesh ishin aty per te pare e degjuar Fjollen qe shohin ne tv jo Fjollen qe doni ju. Po e theksoj dhe nje here isha mbrem ne Skenderaj e ftuar si Artiste per te performuar jo per te dhene interviste. Por nuk me cudit fakti qe kaq shume ju ka bere pershtypje veshja ime si e Rita Ores kur performoj ne Prishtine.Ju keni problem me cdo kengetare qe performon me nje trupore. Tani ju ca beni? Merrni “gura” dhe qelloni. Te gjitha kengtaret vishen me nje body, kendojne ne Tirane , Prishtine, Ferizaj, Gostivar, Tetove,Prizren pse nga ndryshon Skenderai nga te gjitha keto qytete. Une i kendoj Shqiptareve kudo qe jane pa dallim vendi per mua jane te gjithe publiku im. Pse nuk i lexova keto komente kur kendoja ne Prishtin ose ne Tiran a kudo qofte ku ka Shqiptare?!!! E di cka po ju them Kosoves nuk I vine problemet pse Fjolla kendoj me nje body,Kosoves I vine problemet nga njerzit e prapambetur te cilet drejtojne gishtin nga te gjithe vetem nga vetja jo. Po po nga ju qe beni shkrime moraliste e pastaj ju shohim ne TV ku shani e shfryni njeri tjetrin me fjalorin me te keq qe dini. Aty duhet ti keni kujdes femijet jo ne nje koncert. Flm publikut qe ishin aq te shumte e me keni prit aq mire! Po ju them dhe te fundit: Sa per patriote une jam 1000 here me shume se disa qe hiqen te tille!🙌

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0VmbzYpKjc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzGovLOpD4T/